Tkaniny obiciowe i skóry tapicerskie

Poszukujecie tkaniny obiciowej? Potrzebujecie dokonać renowacji mebla skórzanego? Chcecie odnowić wysłużoną kanapę i szukacie odpowiedniej tkaniny obiciowej? To dobrze, że trafiliście do naszej hurtowni. Artmeb dostarcza profesjonalnym tapicerom i pasjonatom zajmującym się renowacją mebli szeroki asortyment materiałów obiciowych oraz skór naturalnych i ekologicznych.

Tkaniny obiciowe i inne

Oferujemy Państwu tkaniny obiciowe polskich i zagranicznych producentów. Ilość rodzajów tkanin, wzorów i kolorów jest niemal nieograniczona, co sprawia, że z pewnością każdy klient znajdzie coś na swoje potrzeby. Nasze tkaniny do doskonałe materiały tapicerskie obiciowe i podbiciowe. Dzięki dekoracyjnym tkaninom do mebli z naszej hurtowni mogą Państwo przywrócić dawny blask kanapom, fotelom, pufom, a stosując tkaniny materacowe również materacom. Proponujemy nie tylko materiały meblowe, ale także samochodowe. Zapewniamy ciągłość dostaw, a wzory z katalogu możemy Państwu dostarczyć na zamówienie.

Sprzedajemy następujące rodzaje tkanin:

Skóry tapicerskie

Amatorom mebli skórzanych oferujemy duży wybór skór tapicerskich do mebli oraz skór samochodowych. Użycie skór obiciowych podczas renowacji mebli nadaje im szlachetności i ponadczasowego wyglądu. Nasze skóry samochodowe doskonale nadają się do napraw tapicerki samochodowej, odtwarzania siedzeń w samochodach zabytkowych oraz do renowacji tapicerki samochodowej. Do Państwa wyboru pozostawiamy decyzję czy zakupić skóry naturalne, czy ekologiczne. Uzupełnieniem oferty skór tapicerskich są preparaty do czyszczenia i konserwacji skór.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą tkanin obiciowych i skór tapicerskich i zapraszamy do naszej hurtowni po zakupy.