Pianki tapicerskie

Jeśli spojrzycie państwo na naszą ofertę pianek poliuretanowych, to zadziwi Was jej różnorodność. Przygotowaliśmy bogaty wybór pinek tapicerskich lateksowych, pianek regenerowanych oraz pianek wygłuszających. Wszystkie występują w różnych gęstościach, rozmiarach oraz kształtach. Planując renowację mebli zużytych lub zamierzając wykonać nowy mebel, musimy brać pod uwagę zastosowanie pianki lateksowej lub poliuretanowej o takich parametrach, by mebel spełniał nasze oczekiwania co do funkcjonalności i trwałości.

Czym są pianki tapicerskie?

Pianki tapicerskie to najczęściej pianki poliuretanowe oraz lateksowe. Obydwie powstają z połączenia składników, dzięki czemu pianki nabierają wyjątkowych właściwości, które znakomicie wykorzystuje się w przemyśle meblarskim i motoryzacyjnym. Pianki tapicerskie w zależności od gęstości i sztywności mają różną elastyczność i tym samym różne zastosowanie. Są także znakomitym izolatorem termicznym i akustycznym. Pianka tapicerska to materiał wykorzystywany głównie do wypełniania mebli tapicerowanych, tapicerek drzwiowych oraz tapicerek samochodowych. Dzięki swoim właściwościom są elastyczne i wytrzymałe na odkształcenia. Wykorzystujemy je więc do produkcji mebli nowych, ale także podczas renowacji mebli wysłużonych oraz zabytkowych i stylowych.

Szeroki wybór pianek

Sprzedajemy pianki PUR oraz pianki lateksowe w arkuszach o różnych wielkościach i grubościach. Oprócz arkuszy dostępne są także pianki tapicerskie w formie bloków, a także w różnych formach, w kształcie klinów, kształtek konturowych, kształtek o powierzchniach profilowanych. Warto dokładnie przeanalizować potrzeby i zastosować piankę tapicerską, która spełniać będzie swoje zadanie przez wiele lat. Z przyjemnością doradzimy Państwu wybór odpowiedniej pianki. Służymy fachowym doradztwem i konsultacjami. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty, zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią tapicerską w Warszawie.